Kentleşmeye Küresel Bir Bakış
 
Karabük Kent Konseyi ve 2023 Karabük Vizyonu Adlı Bildiri
 
 
Diğer Duyurular
 
 
 
Kent Konseyi ve Sorumluluk
Kent Konseyleri İşbirliği Yapacak
Kent konseylerinden Birlikte Hareket Kararı
Kent Konseyleri Şehrin Kalkınmasında Önemli Etkendir
Geleceğimize Katkı Sağlanacak
Diğer Basın Haberleri
 
 
 
2023'e Mektup
Geçmiş Sayılar
Karabük Kent Konseyi Dergisi Sayı 11
Karabük Kent Konseyi Dergisi Sayı 10
 
 
 
Karabük'te yaşamaktan mutlu musunuz?

Evet (352 kişi oy verdi)
Hayır (387 kişi oy verdi)
Kararsızım (66 kişi oy verdi)

Eski Anketler
 
 
 
 
Kent Konseyi Ticaret ve Sanayi Odasında
Karabük Kent Konseyi Yürütme Kurulu Kent Konseyi Başkanı Özcan BÜYÜKGENÇ Başkanlığında 3 Şubat tarihi saat 17.00 da Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Sayfayı Paylaş
Haber Tarihi: 04.02.2010, 13:44:18

Ziyarette Yürütme Kurulunu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Pehlivan BAYLAN ile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ziya ÜNSAL karşıladı.

Kent Konseyi Başkanı Sayın Özcan BÜYÜKGENÇ yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek yapmayı planladıkları çalışmaları anlattı ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından “Karabük 2023 Kent vizyonu konusunda farkındalık oluşturma” çalışmalarına destek olmalını isteyerek “Bugün Buraya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığımızın Karabük’ün tanıtımı için hazırlamayı düşündüğü tanıtım CD sine katkıda bulunmak için geldik. Biz Karabük’ün tanıtımını çok önemsiyoruz, maalesef bir tanıtım sorunumuz var. Bunu Ancak el birliği ile aşabiliriz” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sayın Pehlivan BAYLAN ise “ Kent Konseyinin kendilerine yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek biz Kent Konseyinin çalışmalarını yakından takip ediyoruz.Başarılı çalışmalar yaptığını gözlemliyoruz.Biz Kent Konseyimizin Yanındayız ve Bize düşen neyse yapmaya hazırız diyerek 2023 Kent vizyonu  konusunda farkındalık oluşturma çalışmalarına destek olmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.

Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkanı sayın ziya ÜNSAL ise “ Kent Konseyi üyesi olan biri olarak Konseyimizin Çok güzel çalışmalar yaptığını görmek beni ziyadesiyle mutlu ediyor.Kent Konseyimizin Başkanlığına da sizin gibi kariyer sahibi Birinin seçilmiş olması da bizim için ve kentimiz için bir kazanımdır” diyerek Ticaret ve sanayi odası olarak Konseyimizin yaptığı ve yapacağı çalışmaları destekleyeceklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ticaret ve sanayi odası yetkilileri ile kent konseyi yürütme kurulu üyeleri Ticaret ve Sanayi Odasının Karabük’ün tanıtımı için  hazırlatmayı planladığı tanıtım Cd sini izleyerek yapılması gerekenleri gözden geçirdiler.
 
 
Kategori Kategori : Ziyaretler
Okunma Okunma : 1505
Tarih Tarih, Saat : 04.02.2010, 13:44:18
Kaynak :