Kentleşmeye Küresel Bir Bakış
 
Karabük Kent Konseyi ve 2023 Karabük Vizyonu Adlı Bildiri
 
 
Diğer Duyurular
 
 
 
Kent Konseyi ve Sorumluluk
Kent Konseyleri İşbirliği Yapacak
Kent konseylerinden Birlikte Hareket Kararı
Kent Konseyleri Şehrin Kalkınmasında Önemli Etkendir
Geleceğimize Katkı Sağlanacak
Diğer Basın Haberleri
 
 
 
2023'e Mektup
Geçmiş Sayılar
Karabük Kent Konseyi Dergisi Sayı 11
Karabük Kent Konseyi Dergisi Sayı 10
 
 
 
Karabük'te yaşamaktan mutlu musunuz?

Evet (649 kişi oy verdi)
Hayır (521 kişi oy verdi)
Kararsızım (145 kişi oy verdi)

Eski Anketler
 
 
 
 
7
Mayıs
2012
Kent Konseyi Gençlik Meclisi Gençlik Sorunlarını Görüştü
Karabük Kent Konseyi Gençlik Meclisi Kent Konseyi Başkanı Özcan BÜYÜKGENÇ başkanlığında, Kent Konseyi Genel Sekreteri İfan KARTAL ve yürütme kurulu üyelerinin katılımı ile Beledi... »»
3
Mayıs
2012
Yerel Yönetimde Gençlik
Karabük Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Emrah YOLCU İçişleri Bakanlığı, AB Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen ‘AB Sürecinde Yerel Gençlik... »»
23
Nisan
2012
Kent Konseyi Gençlik Meclisi Kuruldu
Karabük Kent Konseyi bünyesinde Gençlik meclisi kurularak ilk toplantısını Kent Konseyi Yürütme kulununda katılımı ile Kent Konseyi Başkanı Özcan BÜYÜKGENÇ Başkanlığında 21 Nisan 2... »»
23
Nisan
2012
23 Nisan Kutlama Mesajı
Mustafa Kemal Atatürk, "Türk Milletinin geleceği, bugünkü çocukların doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmiyle büyük ve parlak olacaktır" sözüyle çocuklarımıza olan güvenin... »»
3
Nisan
2012
Kentler Kuran Kentimizin 75. Kuruluş Yıldönümünü Kutlarım
1937 yılına kadar 13 hanelik bir köy iken 3 Nisan 1937 yılında Demir-Çelik Fabrikalarının temelinin atılmasıyla Karabük, Türkiye ve Dünyaya ismini duyurmuş ve şehirleri imar eden k... »»
22
Mart
2012
Kent Konseylerine Bakan Desteği
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Türkiye Kent Konseyleri Birliği ile yaptığı toplantıda, Kalkınma Ajanslarının Kent Konseyleri ile işbirliği içinde olması için çalışmalar yapacakları... »»
8
Mart
2012
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Üniversitesi, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü ile Karabük Kent Konseyi’nin ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ku... »»
8
Mart
2012
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Programı Çelenk Sunumu İle Start Aldı
Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Üniversitesi, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü ile Karabük Kent Konseyi’nin ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ku... »»
5
Mart
2012
Karabük Kent Konseyi Kadın Meclisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Program Duyurusu
Türk Kadını, şanlı tarihimizin her aşamasında erkeklerin yanında her türlü sorumluluğu paylaşmış ve özellikle Anadolu’nun düşmandan kurtuluşuyla sonuçlanan Milli Mücadele’de, bizza... »»
23
Şubat
2012
Kent Konseyi Başkanımız Afet Gönüllüsü Oldu
Karabük Kent Konseyi olarak Başlattığımız “Karabük Konuşuyor Projesi” kapsamında gerçekleştirdiğimiz “Karabük ve Deprem gerçeği” konulu toplantıda ortaya çıkan ilimizde Afet gönüll... »»
21
Şubat
2012
Hemşehrimize Hayırlı Olsun Ziyareti
Kent Konseyi Başkanı Özcan BÜYÜKGENÇ Doğuş Üniversitesi Rektörü hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Elif ÇEPNİ’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.... »»
20
Şubat
2012
Kent Konseyi Başkanından Kardemir Karabükspor´a Ziyaret
Karabük Kent Konseyi başkanı Özcan Büyükgenç Karabük spor kulüp başkanı Nevzat Şahin’e ziyarette bulunarak her zaman Karabükspor’un yanında olduklarını ifade etti.... »»
3
Şubat
2012
Spor Kamuoyuna
Spor Toto Süper liginde bölgemizi temsil eden , Kardemir Karabüksporumuz son haftalarda galibiyetler alarak kentimizi memnun etmektedir.... »»
26
Ocak
2012
Afet Bilinçlendirme Komisyonu Toplantısı Yapıldı
Karabük kent Konseyinin 30.12.2011 tarihinde “ Karabük Konuşuyor” projesi kapsamında yaptığı “Deprem ve Karabük Gerçeği” Konulu Genel kurul toplantısında kurulan “Afet Bilinçlendir... »»
23
Ocak
2012
Yenice Kaymakamı Sayın Tarkan KESKİN’den Kent Konseyi Başkanına Ziyaret
Yenice Kaymakamı sayın Tarkan KESKİN Karabük Kent Konseyi Başkanı aynı zamanda Karabük Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı olan Özcan BÜYÜKGENǒi Üniversitedeki Çalışm... »»
11
Ocak
2012
İl Emniyet Müdüründen Karabük Kent Konseyi´ne Ziyaret
İl Emniyet Müdürü Sayın Süleyman İlhan ACARÖZ Kent Konseyi başkanı Özcan BÜYÜKGENǒe iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette Yapılan ve ortak yapılması planlanan projeler üzerinde dur... »»
10
Ocak
2012
Çalışan Gazeteciler Gününüz Kutlu Olsun...
Gazeteciler, ağır şartlar ve zor imkanlar doğrultusunda görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan,toplumda saygınlığı olan kişilerdir.... »»
10
Ocak
2012
Kent Konseyi´ne Yeni Üyeler Kabul Edildi
... »»
2
Ocak
2012
Karabük Kent Konseyi “Karabük Konuşuyor” Projesi Kapsamında Düzenlenen “Deprem ve Karabük Gerçeği” Konulu Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Yer:Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi Tarih: 30.12.2011 Saat: 17.30- 21.00 Katılımcılar: Genel kurul üyeleri, Depremle ve Afetlerle ilgili kurum ve kuruluşlar Toplantı Saygı du... »»
27
Aralık
2011
Deprem ve Karabük Gerçeği Konuşulacak
Karabük Kent Konseyi Van depreminde yaşanan sıkıntıları ve can kayıplarını göz önünde bulundurarak 30 Aralık 2011 cuma günü "Karabük Konuşuyor projesi" Kapsamında "Deprem ve Karab... »»

Sayfa [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] 6  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]